+90 543-592-67-47 ankarateknik4343@gmail.com
Uzun yıllar petek kullanım sonucunda petek içerisinde tortu, kışır, kireç ve çamurlaşma gibi sonuçlar görülür. Özellikle yerden ısıtmalarda çamurlaşma gibi eylemlerin daha sık görüldüğünü söyleyebiliriz. Bu durum gayet normal olup belirli zaman periyotlarına bağlı olarak petek temizliği yapılmalıdır. Aksi takdirde aşağıda sıraladığımız sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz:
  • Bazı zamanlar kombi derecesi yükselir ve kapanır. Bu yüzden ise sirkülasyon gerçekleşmez.
  • Her petek eşit yanmaz. Hatta uzun süre petek temizliği yapılmamış yerlerde bazı peteklerin hiç yanmadığı görülebilmektedir.
  • Peteklerde var olan kirler su basıncı ile kombi içine taşınabilmektedir. Bu durumda ise kombi zarar görebilmekte ve yüksek meblağlarda maddi zarara sokabilmektedir.
  • Tıkanma nedeniyle enjektör suyu istenilen sıcaklığa getiremez.
Bu sorunlar başlıca görülen sorunlar olup daha farklı sorunlarda ortaya çıkabileceğini de hatırlatmamızda fayda var.

Kütahya Yerden Isıtma Tesisat Temizliği

Yerden ısıtmalar normal peteklere göre daha hassastır. Her yıl kış öncesinde mutlaka temizletmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde tesisat içerisinde biriken çamur ve diğer maddeler ısınmanıza engel olmasının yanı sıra daha fazla akaryakıt tüketmenize neden olacaktır. Unutmamalısınız ki yerden ısıtma tesisat temizliğinde mutlaka profesyonel firmalardan destek almalısınız.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

İnternette evde petek temizliği konusunda birçok kişi araştırma yapmaktadır. Ancak, petek temizliği makinesi, gerekli kimyasal maddeler ve en önemlisi de bu konuda tecrübeniz yoksa bu işlemi gerçekleştirmeniz pek mümkün değildir. Kütahya’da petek temizliği hizmeti veren birçok kişi ve firma yer almaktadır. Ancak, üzülerek söylüyoruz ki bu hizmet verenlerin birçoğu sizin petek ve kombinize zarar vermektedir. Bilinçsiz ve merdiven altı olarak tabir edilen kişi ve firmalardan uzak durmalısınız. Yasal olarak bütün izinleri almış ve profesyonel ekimizle kombi servisi ve petek temizliği hizmeti vermeye 7/24 hazırız. Petek temizliği hizmeti ortalama olarak petek sayısı ve suyu kirlilik oranı gibi nedenlere bağlı olarak ortalama 45 – 90 dakika arasında farklılık göstermektedir. Petek temizliği sonrasında ısınmanızda iyileşme olmasının yanı sıra faturalarınızda %20-30 a varan azalma sağlanacaktır.İletişim sayfamızdan yer alan iletişim kanallarından bizlere haftanın her günü ve her saati ulaşabilirsiniz. Yalnızca petek temizliği değil kombi servisi ve beyaz eşya servisi gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Bu hizmetleri Kütahya’da kaliteli şekilde veren sayılı firma arasında yer almakta olduğumuzu da bilmenizi isteriz. Kaliteli hizmete ucuz bir şekilde ulaşmak için hemen ara!
Call Now ButtonHemen Ara