+90 543-592-67-47 ankarateknik4343@gmail.com
Kütahya’da kombi arıza tamir ve bakım teknik servis hizmeti veren onlarca firma bulunmaktadır. Kütahya’da hizmet veren Ankara Teknik servis firması olarak bu onlarca firma arasında önde gelen isimlerden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.Kombi arızasında bilinçsiz bir şekilde yapılan müdahale maddi zararların yanı sıra size de zarar verebileceğini unutmamak gerek. Bu nedenden dolayı kombinizde herhangi bir arıza ile karşı karşıya kaldıysanız mutlaka profesyonel destek almalısınız. Kütahya’da kombi arıza desteği veren teknik servis ekibimiz kombinizde oluşan arızayı hızlı bir şekilde tespit ederek gerekli müdahaleleri yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak verdiğimiz bu hizmetten faydalanmak için iletişim sayfasında yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.Kütahya kombi servisi veren firmamız yalnızca belirli model kombilere değil bütün marka ve model kombiler için destek vermektedir. Arıza ve bakımın yanı sıra gerekli yedek parça teminini de gerçekleştirdiğimizi de hatırlatmak isteriz.

Kütahya Kombi Arıza

Günümüzün en basit ve etkili ısınma kanallarından bir tanesi şüphesiz kombilerdir. Her mekanik sistemde olduğu gibi kombilerde onlarca nedene bağlı olarak arıza çıkartabilmektedir. Peki, kombi arızası durumunda ne yapmalıyız? Bu durumlarda yapılan en büyük hatalardan bir tanesi de internet üzerinde okuduğu yazılar doğrultusunda tamir etme girişimidir. Bu durum yukarıda da belirttiğimiz gibi maddi zararınızın daha çok artmasının yanı sıra sağlığınıza zarar verebilmektedir. Kombi tamiri yapacak kişinin bilgi birikimi ve tecrübeli olması gerekmektedir. Kombi tamiri hizmeti veren firmamız ile iletişime geçerek oluşan durumu iletebilir ve destek isteyebilirsiniz. Uzman kadromuz ile 7/24 sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. Petek temizliği gibi işlemlerin kombinizin arıza verme olasılığını düşürmesinin yanı sıra kombinizin ömrünü uzatacağını da belirtmek isteriz.

Kombi Neden Arıza Verir?

Müşterilerin en sık sorduğu sorulardan bir tanesi de “kombi neden arıza verir?” dir. Kombi arızası tek bir nedene bağlı olarak değil; birçok nedende bağlı olarak sorun çıkartabilmektedir. Peki, bu nedenler nelerdir? Gelin hep beraber bu nedenlerden bazılarına göz atalım:
  • Devamlı olarak elektrik kesinti yaşanan yaşam alanlarında kombi arızasının sıkça yaşandığı görünmektedir. Bunun nedeni ise kesinti ve sonrasında gelen voltaj dalgalanmalarıdır.
  • Balkon gibi açık alanlarda yer alan kombiler soğuk havalarda donabilmektedir. Donmasa dahi soğuktan dolayı verimli çalışmasına engel olmaktadır. Eğer ki kombinizin donma olasılığının yüksek olduğu alanlara montajı yapıldıysa Kütahya kombi servisi ile iletişime geçerek yerini değiştirmek için destek almanız mümkün.
  • Su basıncının doğru olmaması arızaya neden olan en büyük etkenlerden biridir. (Eğer ki devamlı değişen su basıncınız varsa teknik servis ile irtibata geçmelisiniz. Aksi takdirde devamlı arıza ve ısınamama sorunlarının yanı sıra kombinizin ömrünü ciddi anlamda kısaltacaktır.)
  • Tesisat içerisinde sürekli kombinin ısıttığı su dolaşmaktadır. Eğer ki bu su kirlenmiş ise kombinize zarar verebileceğini hatırlatmak isteriz. Petek temizliği hizmetimizden faydalanarak bu tesisat içerinde yer alan bütün pisliği temizleterek kombinizin ömrünü uzatın. Bunun yanı sıra aynı yakıt tüketimi ile daha iyi ısınacağınızı da belirtmek isteriz.
Her türlü kombi arıza, bakım ve montaj işleriniz için Kütahya teknik firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlandırmamız, profesyonel kadro ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren firmamız 7/24 sizlere hizmet vermektedir. 
Call Now ButtonHemen Ara