+90 543-592-67-47 ankarateknik4343@gmail.com
Beyaz eşya servisi oldukça kapsamlı bir hizmettir. Kütahya’nın neresinde olursanız başta buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi bütün beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamirini yapmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ile Kütahya’da beyaz eşya teknik servis konusunda önde gelen isimlerden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kütahya Buzdolabı Tamir ve Bakım

Beyaz eşya kategorisinde yer alan ürünlerden en sık tamir işlemi görüleni buzdolabıdır. Bunun nedeni ise daha uzun süre kullanmak ve bakım yaptırmamaktadır. Buzdolabı bir arıza gösterdiği vakit hızlıca müdahale edilmektedir. Aksi takdirde daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Uzman kadromuz ile buzdolabı arızalarınızı gün içerisinde adresinizde tamir ediyoruz. Bunun yanı buzdolabı markanızın önerdiği zaman aralığında bakım işlemlerini de halletmekteyiz.

Kütahya Çamaşır Makinesi Tamir ve Bakım

Çamaşır makinesi arızaları için mutlaka profesyonel hizmet veren firmalarla anlaşmalısınız. Genellikle kişiler çamaşır makinesi tamiri için daha ucuz olduğunu düşündükleri için herhangi bir yasal izni olmadan hizmet veren kişilerden hizmet almaktadır. Ancak, bu kişiler kimi zaman kurumsal ve profesyonel firmalardan daha yüksek meblağlarda ücret almaktadır. En önemlisi de tamiri düzgün bir şekilde yapamadığından dolayı kısa süre içerisinde yeniden arıza ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu nedenden dolayı kurumsal bir teknik servis ile görüşüp hizmet almalısınız. Bu sayede kaliteli bir hizmet almanızın yanı sıra daha hesaplı olacağını iddia edebiliriz. Ankara teknik firması olarak yaptığımız her işin arkasındayız. Bunu yalnızca sözde değil yaptığımız her iş için garanti süresi vermekteyiz.

Kütahya Bulaşık Makinesi Tamir ve Bakım

Bulaşık makineleri oldukça hassas bir sistem olup yapılabilecek yanlış müdahaleler sonucunda tamamen kullanılamaz bir hale dönüşebilir. Bu nedenden dolayı bir arıza sonucunda iletişim sayfamızda yer alan kanallardan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde size verilen zaman diliminde profesyonel ekibimiz yönlendirilir ve öncelikle beyaz eşyanın arıza tespiti yapılır. Sonrasında ise müşteriye arızanın nedeni anlatılarak yapılacak işlemler için izin alınır ve müdahale edilir. Tamir süreci arıza nedenine bağlı olarak yerinde 10 dakika ile 1 saat arasında sürebilmektedir. Kütahya kombi servisi hizmetinde olduğu gibi bulaşık makine servisinde de ürününüzün hangi marka olduğunun pek bir önemi yok. Hangi marka olursa olsun hizmet vermekteyiz.Firmamız haftanın her günü ve her saati sizlere hizmet vermek için hazırdır. Telefon numarası ile hızlıca irtibata geçerek teknik servis işlemlerinizi saatler hatta dakikalar içerisinde halledelim.
Call Now ButtonHemen Ara